Filmsko veče za članove Udruženja “OAZA” i Nadbiskupijskog centra za pastoral mladih “Ivan Pavao II.”
Dana 23. 11. 2022. godine, članovi Udruženja "Oaza" posjetili su kino CineStar Sarajevo, najveći i najmoderniji multipleks u BIH. Kišni dan uljepšali smo zabavnim druženjem i uživanjem u projekciji odabrane…