Psihosocijalne sesije sa članovima Udruženja “OAZA”

Članovi Udruženja “Oaza” su zajedno sa psihologom i socijalnim radnikom razgovarali na temu: „Podijeli sa nama“.
 
Na psihosocijalnim sesijama članovi imaju priliku da podijele svoja negativna životna iskustva, te da se osnaže. Povećano samopouzdanje, osjećaj svrhe i osjećaj podrške i pomoći je cilj ovakvih grupnih sastanaka.

Sesija je održana 20. 04. 2022. godine u prostorijama Udruženja “OAZA”

Pratite nas i na našim socijalnim mrežama

Share on facebook
Share