U nedjelju se održao 11. Sarajevo Coca-Cola polumaraton

Start 11. Sarajevo Coca-Cola polumaratona, G-Drive štefetnog polumaratona i Novo Nordisk Fun Run utrke, održan je u nedjelju, 17. septembra u 10 sati ispred BBI centra. Naši partneri i prijatelji iz Udruženja Sarajevo Marathon su i ove godine ukazali čast osobama sa invaliditetom i pozvali nas da budemo dio ovog događaja. Udruženje OAZA , Srednja stručna škola za osposobljavanje i obrazovanje i Zavod Pazarić pokazali su također svoje mogućnosti,te su nagrađeni medaljama organizatora.