NAJAVA IX SPORTSKE IGRE OAZE

Organizacioni odbor Udruženja “Oaza” s ponosom najavljuje
IX (devete) SPORTSKE IGRE OAZE koje će se održati u periodu od 03. do 06. oktobra 2019.godine u Sarajevu. Tokom prošlih godina Udruženje Oaza je kroz dobru atmosferu dokazala da sport spaja ljude sa različitih kontinenata i stvara nezaboravne uspomene kod svakog takmičara.

Čast nam je i zadovoljstvo da i ove godine budemo organizator stvaranja dobre zabave i odličnih rezultata.
👉Za detaljnije informacije pratite aktivnosti FB profil Udruženje Oaza ili nas možete kontaktirati putem našeg maila: ✉️ oaza@udruzenjeoaza.ba
#OazaTim