Dezinfekcija prostorija Udruženja “Oaza” Sarajevo

Dezinfekcija prostorija Udruženja “Oaza”

Danas je Ekipa Službe civilne zaštite Općine Novi Grad Sarajevo posjetila prostorije Udruženja “Oaza” i izvršila dezinfekciju prostorija u sklopu centra.
Ovim putem zahvaljujemo se na brzoj intervenciji Gorska Služba Spašavanja Novi Grad Sarajevo i na odličnom odrađenom poslu.
Apelujemo na sve naše članove da se, s obzirom na epidemiološku situaciju, pridržavaju svih uputa izdatih od nadležnih institucija.
#OazaTim